www.poznajeswiat.eu

www.poznajeswiat.eu

Tu znajdziesz codziennie coś nowego- linki, zdjęcia, informacje o imprezach podróżniczycz, informacje o konkursach i wiele innych informacji. Także nasz opinie i ciekawostki.

www.poznajeswiat.eu

wtorek, października 19, 2010

www.poznajeswiat.eu- ruszyła nasza strona!


Każdy ma marzenia. Pytanie brzmi - Ilu ma odwagę by je zrealizować? Wiemy, ze każdy może tą odwagę w sobie odnaleźć i urzeczywistnić swoje sny. Wystarczy poszukać w sobie i zdobyć się na coś, co drzemie gdzieś w zakamarkach naszych serc. Znacie to uczucie, gdy pojawia się pragnienie zrobienia czegoś, o czym śnimy? Jak już prawie zdobywamy się na odwagę by wszystko na chwilę zostawić i dać się ponieść marzeniom? Na pewno! My też je znamy. Wiemy też, że zawsze w takich momentach tłumaczymy sobie, że nie można, że obowiązki, że może kiedyś, że to przecież nie dla nas. Nieprawda! Jeśli z nas to wychodzi, to znaczy że jest nasze! Wystarczy się tylko odważyć! I coś Wam powiemy w tajemnicy. Wasz świat się nie zawali. Stanie się pełniejszy, a Wy odkryjecie coś nowego na temat siebie.


Kiedyś ludzie patrząc w niebo marzyli o locie na księżyc. Któryś z nich, pewnego dnia postanowił uczynić to marzenie prawdą i teraz jest dla nas czymś oczywistym, ze możemy to zrobić. Nie ma marzen, których nie sposób spełnić. Trzeba tylko znaleźć w sobie pasję i zdobyć się na odwagę. Bo pasja jest zawarta w ryzyku.


Poznajemy świat, i uwierzcie nam, widzieliśmy rożne rzeczy. Nie tylko widoki z kolorowych czasopism. Widzieliśmy nędzę, której nie sposób sobie wyobrazić z naszego, europejskiego punktu widzenia. Gdy się idzie przez slumsy Mumbaju, człowiek nie jest w stanie uwierzyć, ze ktoś na świecie może żyć w ten sposób. A jednak może. I to, co jest w tym najgorsze, takich miejsc sa tysiące na świecie, a żyją tam miliony ludzi. Miliony ludzi w stanie skrajnego ubóstwa, i nikogo to nie obchodzi. Gdy się to zobaczy na własne oczy, człowiek już nigdy nie będzie taki jak przedtem.

Uczy się pokory i wdzięczności, za to, co posiada. Wspominamy o tym, bo jednym z naszych pomysłów na to by świat stal się lepszy jest podzielenie się niewielka cząstką tego, co sami posiadamy. Poszukajcie szczegółów w zakładce - Projekty.


Innym naszym projektem jest pomoc w wydobyciu z Was talentów. Dla najlepszych szykujemy niespodziankę, ale o tym cicho sza na razie.


Głównie jednak chcemy Was zapraszać na ekspedycje w rożne ciekawe rejony świata. Planujemy, że, co roku będzie to inny kontynent. Zaczniemy od Afryki z wiecznie oblodzonym Kilimandżaro.

W planach również bezkrwawe safari na faunę i florę Ngoro Ngoro, Serengeti i kąpiel z delfinami u brzegów Zanzibaru. Brzmi ciekawie? Zajrzyjcie tu jeszcze. Będzie jeszcze ciekawiej.


Zapraszamy na www.poznajeswiat.eu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz